Kuidas edastada tõendeid tarbijavaidluste komisjonile?
- 01.01.2025
ei ole vastuseid
Tahan lauale tuua fotod kahjust, kirjavahetused jms. Kas see käib digitaalselt või paberkandjal?
Sain kingituseks elektriseadme, aga see läks rikki. Kes on lepingu osapool, mina või kingi tegija?
Leping on sõlmitud tegelikult kingi ostnud isiku ja müüja vahel. See tähendab, et seaduslikku reklaamatsiooniõigust omab esmajoones ostja. Samas praktikas aktsepteerivad paljud kauplused, kui kingisaaja tahab garantiiremonti nõuda, kui tal on kviitung jms. Aga juriidiliselt on õige, et ostu sooritanud isik on müüjaga lepingulises suhtes.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".