Kuidas jaotada kasumit osaühingus?
- 13.11.2024
ei ole vastuseid
Mu OÜ hakkab kasumit teenima, aga ma ei tea, kuidas ametlikult dividende maksta ja kas peab arvestama erikorda, kui soovin vahedividende?
Kas peab tegema volikirja?
Kui juhatus soovib kedagi volitada, tuleb teha volikiri, kas piiratud või üldine. Volikiri peab olema kirjalik, sest suulisel on raskem tõendada. Pead täpsustama tehingute ulatust, mida volitatu võib teha. Vajadusel võib see olla notariaalne (näiteks kinnisvaratehingud).
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".