Kas kasutan osa müügiks lihtsat käsikirjalist lepingut või on vaja notari?
- 07.12.2024
Tunnen, et mu käive hakkab ületama 40 000 euro piiri aastas. Mida peab tegema, et käibemaksukohustlane olla, ja kas saan soovi korral varem registreeruda?
Kui OÜ käive kalendriaasta algusest ületab 40 000 euro piiri, peab registreerima ennast käibemaksukohustuslaseks Maksu- ja Tolliametis. Seda saab teha ka vabatahtlikult varem, kui eeldad, et see on kasulik (näiteks ostukulude sisendkäibemaksu mahaarvamine). Registreerimiseks täidad vormi (R-registri taotlus) ja esitad MTA-le. Kuni heakskiit on saadud, sa ei tohi käibemaksu arvele lisada.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".