Miks üürnikul õigus “elada seal ka abikaasaga,” kui lepingus polnud mainitud kaastarbijaid?
- 14.11.2024
ei ole vastuseid
Omanik ütles, et vaid üürnik ise võib sees elada. Aga abikaasa on ikkagi perekonnaliige?
Kas seaduse järgi eluaseme omanik peab sekkuma?
Kui müra tekitab teine korter (teine omanik/üürnik), on see pigem naabritevaheline probleem. Omanik võib proovida suhelda naabri omanikuga. Samas, kui korter on ühismajas, on korteriühistu reeglid müra ohjamiseks. Üürnik võib nõuda omaniku sekkumist, kui müra kahjustab tema kasutusõigust. Samas lõplik lahendus võib olla politsei/kohtusse pöördumine, kui naaber rikub öörahuseadusi.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".