Kas omaniku vahetamine lõpetab minu lepingu, kui minu eluruum oli sotsiaalkorter?
- 22.12.2024
ei ole vastuseid
Kui vald müüs need sotsiaalkorterid maha, kas uus eraomanik võib mind välja visata?
Kas me oleme solidaarvastutuses või igaühel oma leping?
Ühiskorteri puhul võivad variandid erineda. Kui igaühel on oma tuba eraldi üürilepinguga, vastutab igaüks vaid oma toa eest. Ühisruumide kasutust lepitakse kokku. Kui on üks leping, kus kõik üürnikud on kirjas, võivad nad olla solidaarvastutavad üüri- ja kommunaalmaksete eest. Seega lepingusse tuleb täpselt kirjutada, kuidas kulusid ja vastutust jagatakse.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".