Miks üürnikul õigus “elada seal ka abikaasaga,” kui lepingus polnud mainitud kaastarbijaid?
- 14.11.2024
ei ole vastuseid
Omanik ütles, et vaid üürnik ise võib sees elada. Aga abikaasa on ikkagi perekonnaliige?
Kui ma panen oma köögimööbli, kas saan selle kaasa võtta lahkudes?
Üürnikul on õigus lahkudes kaasa võtta asju, mis on tema enda paigaldatud ja mida saab hoonet kahjustamata eemaldada. Kui see on sisse ehitatud nii, et hoone konstruktsioon muutub, võib vaja minna omaniku nõusolekut. Eriti ettevaatlik, kui paigaldad köögimööbli või garderoobi – tuleks lepingusse kirjutada, kas jäetakse välja kolides või võid kaasa võtta.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".