Kas üüri ettemakse saab lugeda tagatisrahaks?
- 06.01.2025
ei ole vastuseid
Soovisin 1 kuu tagatist, kuid üürnik maksis 2 kuud ette. On see sama asi?
Mul on kõik lahe, pole mingit probleemi. Kas see on lihtsalt formaalsus?
Hooneregistri (ehitisregistri) andmetest selgub, kas pind on seaduslikult eluruumina kasutatav, kas on olemas kasutusluba. Kui see puudub, võib tekkida risk, et omavalitsus võib nõuda ruumi kasutamise lõpetamist. Samuti võib see mõjutada kindlustust. Soovitatav on üürnikul veenduda, et korter on ametlikult eluruum, et vältida hilisemaid sekeldusi.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".