Mis on “tasuta kasutamine” ja kas see erineb eluruumi üürist?
- 24.01.2025
ei ole vastuseid
Sõber lubas mul ajutiselt majas elada, aga pole üürilepingut. Kas ta saab mind igal ajal välja tõsta?
Omanik küsib “üüri 400 € pluss 150 € kõrvalkulusid.” Kas see võib muutuda?
Kui on selgelt lepitud, et kõrvalkulud maksab üürnik tegeliku tarbimise alusel (nt vesi, elekter, küte), siis saab need eraldi näidata. Üür on see, mida omanik teenib. Kui kommunaalid või hoolduskulud on muutuvad, siis see ei ole “üür,” vaid eraldi maksed, mis kajastatakse kommunaalarvetes. Seaduse järgi peab see olema läbipaistev.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".