Kuidas käib hääletamine, kui üks osanik on suures enamuses?
- 27.12.2024
ei ole vastuseid
Kas väikeosanikel on mingi kaitse?
Kui tahan kasutada välispanka, kas see on lubatud?
Osaühingu asutamisel, kui teed sissemakse, peab rahaline sissemakse tehtama asutamise ajal Eesti pangakontole (või notari deposiiti). Hiljem võib hoida raha kus tahes pangas. Kui asutad ilma sissemakseta (tulevase sissemaksega), siis otseselt kohe kontot vaja pole. Igapäevase raamatupidamise ja maksete jaoks on siiski praktiline omada Eesti pangakontot, kuid seadus ei keela välispanka.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".