Miks “no-lapse-lisakaitse” on elukindlustuse lisa?
- 11.01.2025
ei ole vastuseid
Sain pakkumise, kus on lastekaitse lisa. Kuidas see erineb tavalisest?
Mul on 19-aastane poeg ja kindlustusandja küsib suurt lisamaksu. Kas see on seaduslik diskrimineerimine?
See pole ebaseaduslik, sest kindlustusandja võib rakendada riskipõhist hinnastamist, tuginedes statistikale, et noored juhid põhjustavad tõenäolisemalt õnnetusi. See ei ole diskrimineerimine võrdõiguslikkuse mõttes, vaid riskianalüüsist lähtuvalt tekkinud kõrgem preemia. Tavaliselt väheneb see lisatasu vanuse ja sõidukogemuse kasvades.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".