Kas saan kasutada kahjukäsitlemisel “vabasid remondipakkujaid?”
- 24.12.2024
ei ole vastuseid
Pärast autoavariid leidsin odava töökoja, kuid kindlustus soovib, et läheksin nende koostööpartneri juurde. Kas pean seda tegema?
Olen kuulnud, et kui pole rahul kahjuhüvitise otsusega, võin pöörduda lepitusorganisse. Kas see asendab kohut?
Kindlustuse lepitusorgan (Kindlustus- ja Finantslepitaja) pakub võimalust vaidlused odavamalt ja kiiremini lahendada kui kohtus. See on vabatahtlik vahendus: kui pooled nõus, püüab lepitaja jõuda kokkuleppeni. Kui kokkulepet ei saa, võib ikkagi minna kohtusse. Lepitusprotsess on mugav ja ei hõlma suuri kulusid.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".