Kas omanik peaks lisaraha sisse panema, kui see võib ettevõtte päästa?
- 25.01.2025
ei ole vastuseid
Kui juhatus näeb, et lisarahastus teeks saneerimise võimalikuks, kas omanik on kohustatud?
Ettevõte, kes on raskustes, aga pole alustanud ametlikku saneerimist, võib ju pidada läbirääkimisi võlausaldajatega, et teha maksegraafik. Kas see on seaduslik?
See on täiesti seaduslik kokkulepe, mida nimetatakse sageli “kohtuväliseks restruktureerimiseks.” Poolte kokkuleppel võib kehtestada maksegraafiku, intresside vähendamise vms. See ei ole ametlik saneerimismenetlus, kuid kui kõik võlausaldajad nõus, võib see toimida. Küll aga ei paku see sama kaitset, mis ametlik saneerimine.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".