Kas kaupleja peab toote tootjapoolset garantiid igal juhul austama?
- 18.12.2024
ei ole vastuseid
Ostsin telefoni, mis tootja garantii järgi peaks asendama defekti korral. Kaupleja ütleb, et tema teeb üksnes remonti. Kas tal on õigus?
Kui kaup läheb rikki, aga müüja väidab, et kasutasin seda valesti. Kuidas tõestada, kumb meist vastutab?
Kui rike ilmneb esimese 6 kuu jooksul, eeldatakse tootepoolset defekti. Müüja peab tõendama vastupidist, näiteks et tegemist on väärkasutuse või ostja hooletusega. Pärast 6 kuud võib tõendamiskoormis nihkuda tarbijale, kuid eelkõige hinnatakse konkreetseid asjaolusid. Kui müüjal on veenvaid tõendeid, et vigastus tekkis kukkumise, löögi vms ostja tegevuse tõttu, võib ta vastutuse välistada.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".