Kas Eestis on instituut nimega “Riiklik Lepitaja” nagu Soomes?
- 02.12.2024
ei ole vastuseid
Kas tegu on töövaidluste lepitajaga?
Mida teeb New Yorgi konventsioon?
New Yorgi konventsioon (1958) on rahvusvaheline lepe, millega enamik riike on ühinenud. See kohustab riike tunnustama ja täitma välismaiseid vahekohtuotsuseid samasugustel alustel kui siseriiklikke otsuseid, välja arvatud kitsastel alustel (nt avaliku korra rikkumine). Seega tagab see arbitraažlahendi ülemaailmse jõustatavuse.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".