Kas “õhusaaste emissioonil” on seatud piirnormid?
- 26.11.2024
ei ole vastuseid
Tahan luua väikekatlamaja. Kas seal on piir, kui palju CO2 või SO2 võib väljuda?
Kuid mul on tagahoovis restkaev… kas see on seaduslik?
Sageli peab sademe- ja kanalisatsioonivesi olema eraldi. Tavaline reovesi läheb puhastisse, sadevesi eraldi. Kui juhid kõik vee koos keemilise reostusega reoveekanalisatsiooni, võib see tekitada puhastis ülekoormust või reostuse. Seadus nõuab, et sa ei tohi ebaseaduslikult sademe- või pinnavett lasta reoveekollektorisse ilma vee-ettevõtte nõusolekuta.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".