Kuidas käib hääletamine osanike koosolekul, kui üks pole kohale tulnud? - Advokaat-ee.com
  • Avaleht
  • Küsimused
  • Kuidas käib hääletamine osanike koosolekul, kui üks pole kohale tulnud?

Kuidas käib hääletamine osanike koosolekul, kui üks pole kohale tulnud?

ei ole vastuseid

Küsimus

0
0
1

30.12.2024

Kas võib otsused vastu võtta ilma temata?

Vastus 31.12.2024
vastuse kuupäev: 31.12.2024

Kui koosolek on korrektselt kokku kutsutud ja kvoorum on täidetud, võib otsuseid vastu võtta, isegi kui üks osanik ei ilmunud. Tema hääli lihtsalt ei arvestata. Kui kvoorumit pole, lükkub koosolek edasi. Seadus ütleb, et kõik peavad olema korrektselt teavitatud. Hiljem ei saa puuduja väita, et polnud teadlik, kui kutse oli nõuetekohaselt saadetud.

Sarnased küsimused

Mis vahe on OÜ-l ja AS-il?

ei ole vastuseid
27.12.2024
Ma kaalun äriühingu vormi valikut. Miks üks valib osaühingu, teine aktsiaseltsi, millised on peamised erinevused kapitali, juhtimise ja vastutuse osas?
0
0
1
Kuva kõik