Mis on “kannatanu esindaja” kriminaalmenetluses?
- 24.12.2024
ei ole vastuseid
Mul on kriminaalasjas kannatanu staatus. Kas ma vajan advokaati?
Tahan tühistada väikse lepingu, menetus pole keerukas. Kas esindaja on ikka vajalik?
Pole kohustuslik kasutada esindajat. Eestis võib inimene esindada end ise tsiviil- ja haldusasjades, kui leiab, et saab õiguslikult hakkama. Esindaja abistab, kui on õiguslikku keerukust, menetluspõhimõtteid ei tunta. Kui juhtum on tõesti lihtne, võib ise menetlusega toime tulla, koostades hagi, vastused, käies istungitel.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".