Mis on “menetlustaktika” ja kas esindaja määrab selle üksinda?
- 11.11.2024
ei ole vastuseid
Advokaat ütleb, et me ei esita teatud tõendeid kohe, vaid hoiab tagavaraks. Kas see on õige?
Advokaat ütleb, et soovib 10% kohtusummast. Kas see on lubatud?
Advokatuuri eetikareeglid lubavad edukustasu, kuid see ei tohi olla ainus tasu. Soovitatav on kombineeritud süsteem: põhitunnitasu + edukusprotsent. See peab olema mõistlik. Täiesti puhas success fee (“no win, no fee”) on Eesti advokaadi puhul harvem, ent pole otseselt keelatud, tingimusel, et see ei lähe vastuollu eetikakoodeksiga.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".