Kuidas käsitletakse jäätmekäitluse nõudeid Eestis?
- 15.11.2024
ei ole vastuseid
Tahan luua jäätmekogumispunkti oma piirkonnas. Kas selleks on luba vaja?
Kas riik tahab lihtsalt teenida või on see keskkonna kaitseks?
Keskkonnamaksu või -tasu eesmärk on rakendada “saastaja maksab” põhimõtet, suunates ettevõtteid vähendama oma negatiivseid mõjusid loodusele. Summa kasutatakse reeglina keskkonnaprojektide rahastamiseks, loomaks motivatsiooni keskkonnasõbralikumate tehnoloogiate kasutamisele. Samuti on see tuluallikas, kuid peamiselt suunatud keskkonnaeesmärkide saavutamiseks.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".