Kuidas sõlmida solidaarvastutust juhtorgani liikmete vahel?
- 20.01.2025
ei ole vastuseid
Meil on juhatuses 3 liiget, kas saame sätestada, et kui üks teeb vea, siis teine ei vastuta?
Kas peab alati notarisse minema või saab digitaalselt?
AS-i aktsiakapitali suurendamiseks on vaja üldkoosoleku otsust (või nõukogu, kui põhikiri lubab). Pärast seda tuleb teha vastav kanne äriregistrisse. Notariaalne vorm on reeglina kohustuslik suurendamise registreerimisel, ent e-äriregistri kaudu võib teatud tingimustel digiallkirjastada dokumente. Täpsed reeglid sõltuvad aktsiaemissiooni tüübist (uusemisioon, fondiemissioon jne).
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".