Kas vajame kasutusluba, kui tahame uude majja juba sisse kolida?
- 14.11.2024
ei ole vastuseid
Olen lõpetamas eramaja ehitust, aga pole veel saanud kasutusluba. Kas see on kohustuslik ja mida riskin, kui asun elama ilma selleta?
Kes maksab, kui üks soovib uhkemat aeda, teine on nõus odavamaga?
Kui seadus ei kohusta, on see eelkõige pooltevaheline kokkulepe. Võlaõigusseadus sätestab, et kui aed on mõlema huvides, võib kulusid jagada. Kui üks soovib kallimat lahendust, võib ta kanda lisakulud. Hea tava on teha kirjalik kokkulepe. Kui kokkulepe puudub, võib üks pool teha üksinda aia oma krundi piirile, ent see võib tekitada vaidlusi.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".