Kas äripinna üürimisel tuleb maksta käibemaksu?
- 13.12.2024
ei ole vastuseid
Mõned ütlevad, et üür on käibemaksust vabastatud, teised lisavad 20%.
Mul on teenindusruum, aga linn nõuab, et see läbikäik jääks avatud.
Kui sinu üürilepingus on märgitud, et koridor on avalik läbikäik, siis pead seda võimaldama. Samas ruumi enda uksed võid teatud kellaaegadel lukustada. Lepingus eelistatakse selgelt määratleda, millised ruumi osad on avalikud. Samuti võib omavalitsusplaneeringus olla sätestatud tingimus, et hoone läbikõnd peaks jääma avalikkusele.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".