Miks on “liikluskindlustuse fondil” õigus karistada neid, kellel puudub kehtiv kindlustus?
- 05.12.2024
ei ole vastuseid
Sain teate, et pean maksma asendustasu, kuna auto oli registreeritud, ent polnud liikluskindlustust.
Mul on kaskokindlustus, aga auto müüsin maha. Kas pean poliisi edasi maksma?
Kui kindlustusobjekt (nt auto) enam sulle ei kuulu, saad tavaliselt lepingu lõpetada. Kindlustusandja tagastab kasutamata perioodi eest preemia proportsionaalselt, kui tingimustes pole teisiti. Pead esitama tõendi, et sõiduk on müüdud/omanikuvahetus. Samas kontrolli, kas on lõpetamise tasu või lepingu tingimustes mingeid piiranguid.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".