Miks on “liikluskindlustuse fondil” õigus karistada neid, kellel puudub kehtiv kindlustus?
- 05.12.2024
ei ole vastuseid
Sain teate, et pean maksma asendustasu, kuna auto oli registreeritud, ent polnud liikluskindlustust.
Mul oli avarii, ja teine pool pakkus rahas summat otse. Aga mul on kasko. Kas see on lubatud?
Kui sul on kasko, pead teavitama kindlustusseltsi. Tavaliselt poliisi tingimused keelavad kahjunõude iseseisva kokkuleppe, mis võib kahjustada seltsi subrogatsioonivõimalust. Soovitatav on enne seltsiga kooskõlastada, muidu võib selts kahju hüvitamisest keelduda, väites, et rikkusid koostöökohustust.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".