Kas “Natura 2000” alal kehtivad karmimad piirangud?
- 11.11.2024
ei ole vastuseid
Mu krunt on Natura võrgustiku osa. Kas see tähendab, et ma ei saa isegi maad harida?
Tahan luua jäätmekogumispunkti oma piirkonnas. Kas selleks on luba vaja?
Jäätmekäitlus on reguleeritud jäätmeseadusega, mis eeldab sageli luba või registreeringut. Kui asutad jäätmete kogumispunkti või -jaama, pead vastama keskkonnanõuetele (ohtlike jäätmete eraldus, tuleohutus, keskkonnaohutuse meetmed). Suuremal käitlusel (ladestamine, põletamine, ringlussevõtt) on vaja eraldi jäätmeluba. Pisemal kogumisel võib piisata registreerimisest omavalitsuse juures, olenevalt jäätmeliigist ja mahust.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".