Kui ma olen sisserännu kvoodi alt välja, kuna olen IT-spetsialist, kas see tähendab, et saan lubade menetluse kiiremalt?
- 02.01.2025
ei ole vastuseid
Tööandja ütles, et pole kvoodi takistust. Kas menetlus on automaatne?
Kas see on sama mis “deportatsioon?”
Väljasõidukohustus on ametlik otsus, et inimene peab lahkuma Eestist (nt kui elamisluba tühistati). Kui ta ei lahku vabatahtlikult, siis järgnevalt saab rakendada sundtäitmist (deportatsioon). Sisuliselt on tegu haldusaktiga, mis määrab lahkumise tähtaja, ja kui seda ei täideta, viiakse läbi väljasaatmine. Tagajärjeks võib olla sissesõidukeeld teatud ajaks.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".