Kas võib Eestis sõlmida abielu kuskil metsa all, mitte ametiasutuses?
- 19.12.2024
ei ole vastuseid
Mõni tahab pulmi vabas õhus. Kas see on seaduslik?
Me soovime varalahususe režiimi. Kas piisab, kui kirjutame ise paberile?
Abieluvaraleping peab olema notariaalses vormis. Notari juures vormistate lepingu, mis sätestab näiteks varalahususe, vara juurdekasvu tasaarvestuse või ühisvara ulatuse. See leping kantakse abieluvararegistrisse, seejärel on see kehtiv ka kolmandate isikute suhtes. Lihtsalt omavahel paberile kirjutamine ei ole piisav ega juriidiliselt kehtiv.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".