Kas kohtus peab alati olema advokaat?
- 06.12.2024
ei ole vastuseid
Olen eraisik ja mul on tsiviilvaidlus. Kas ma ise võin end esindada või on advokaadi kaasamine kohustuslik?
Istung on homme, aga advokaat ei saa tulla.
Kui esindaja puudumine on mõjuv põhjus (haigus vms), saab paluda istungi edasilükkamist. Kohus otsustab, kas mõjuv põhjus on piisav. Tavaliselt kohus aktsepteerib arstitõendit advokaadile. Kui kohus leiab, et esindaja puudumist saab asendada, võib ta istungi ikkagi pidada. Kuid tavaliselt tõsise haiguse korral lükatakse edasi.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".