Kas ma pean kohtus enda esindajat alati kaasas kandma, kui asi on lihtne?
- 27.01.2025
ei ole vastuseid
Tahan tühistada väikse lepingu, menetus pole keerukas. Kas esindaja on ikka vajalik?
Esindaja ütles, et kohus võib teha kirjaliku menetluse. Mis see tähendab minu esindusele?
Tsiviilkohtumenetluse seadustik lubab lihtsamad asjad lahendada kirjaliku menetluse teel, ilma suulise istungita. Sellisel juhul saadavad osapooled ja esindajad kirjalikud seisukohad kohtule. Kohtuotsus tehaksegi dokumentide põhjal. See vähendab kulusid ja kiirendab asja. Sinu esindaja koostab vajalikud dokumendid, suulist kuulamist ei toimu.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".