Kui mu esindaja on haigeks jäänud, kas kohus lükkab istungi edasi?
- 04.12.2024
ei ole vastuseid
Istung on homme, aga advokaat ei saa tulla.
Kuulsin, et advokaat pole kohustuslik, seega äkki mu sõber esindab mind. On see võimalik?
Tsiviilkohtumenetluses ei ole advokaat alati kohustuslik. Võid volitada ka sõpra, kui ta on teovõimeline isik. Kuid kohtul on õigus nõuda, et esindajaks oleks advokaat, kui leitakse, et muu esindaja ei ole pädev. Samuti võib sõber takerduda menetlusnüanssidesse, millest tal pole piisavat kogemust.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".