Kas tsiviilasjas on istungil alati vaja teha suuline arutelu?
- 08.12.2024
ei ole vastuseid
Esindaja ütles, et kohus võib teha kirjaliku menetluse. Mis see tähendab minu esindusele?
Meil on kohtuniku määratud eelistung, kas mina pean sinna kindlasti ilmuma või võib advokaat üksi minna?
Eelistung on menetlust korraldav koosolek, kus kohtu ja poolte vahel täpsustatakse asjaolusid, tõendeid, võib-olla tehakse lepitust. Eelistungil võib sind esindada advokaat, kui see on lepingu kohaselt lubatud. Tihti pole sinu isiklikku kohalolu vaja. Kui kohtunik aga nõuab, et pooled annaks isiklikke ütlusi, siis võid pidada kohal olema.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".