Kas õigus “kahju kolmanda osapoolega kokku leppida” rikub minu lepingut seltsiga?
- 07.01.2025
ei ole vastuseid
Mul oli avarii, ja teine pool pakkus rahas summat otse. Aga mul on kasko. Kas see on lubatud?
Mulle pakutakse, et leping pikeneb igal aastal ilma uue vormistamiseta. Kas see on hea?
Automaatne pikenemine tagab katkematu kindlustuskaitse. Sa ei pea iga kord uuesti taotlema. Siiski tuleb jälgida, et tingimuste või preemia muutusest teavitakse aegsasti. Kui sa ei soovi pikendada, teata õigeaegselt. See on mugavusteenus, mis väldib “unustamisest” tulenevaid lünki.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".