Miks peaksin taotlema ehitusregistris “kasutusloa muutmist,” kui teen hoonele juurdeehituse?
- 20.01.2025
ei ole vastuseid
Arvan, et vana kasutusluba ikka kehtib.
Kui mul on eluruum, aga soovin seal avada büroo, kas pean tegema muudatuse dokumentides?
Jah, kui hoone või ruumi kasutusotstarve muutub (näiteks eluruum -> äripind), tuleb esitada taotlus omavalitsusele. Nad kontrollivad, kas see sobib planeeringuga, tehnilised tingimused (nõuded vee, ventilatsiooni jms osas). Kui kõik on korras, väljastatakse uus kasutusluba või tehakse kanne. Ilma selleta on ebaseaduslik kasutada ruumi teisel otstarbel.
See sait kasutab küpsiseid sisu ja reklaamsõnumite isikupärastamiseks, analüüsi kogumiseks ja muudel eesmärkidel. Võite vaadata meie küpsiste poliitikat. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, vajutage "nõustu".